DOPRAVA - SUMAVA-TRANS

tel.: +420 602 241 527
Přejít na obsah

VOZOVÝ PARK


Veškerá přeprava pro obchodní partnery je zajišťována především vlastním vozovým parkem (96%), pouze 4% objemu je prováděno najímanými dopravci, kteří ale musí splňovat veškeré naše podmínky a mít splněnu i vlastní certifikaci systému, zejména GMP.Vlastní vozový park je tvořen sklápěcími návěsovými soupravami s objemem ložného prostoru až 50 m³ a možností ložení až 28 tun. Dále pak návěsovými soupravami na přepravu paletového zboží.
Tahače vlastního vozového parku tvoří vozidla značek SCANIA následujících emisních tříd.
EURO V       
EURO VI   

Každý rok je prováděna obměna vozového parku se zařazováním těch nejekologičtějších vozidel, která jsou na trhu nákladních automobilů a i touto cestou se snažíme přispívat k co nejnižšímu negativnímu ovlivňování životního prostředí provozem vozidel.

Celý vozový park je vybaven sledovacím a komunikačním systémem, zajišťujícím mimo jiné i záznamy o pohybu dopravních prostředků, což je přínosem při realizování přepravních procesů a průběžné informování obchodních partnerů.


Velkoobjemové návěsy jsou zastoupeny značkou STAS. Provedení těchto návěsů je především s možností vyklápění dozadu.

Celý vozový park je servisován částečně v autorizovaných značkových servisecha částečněve vlastním servisu s cílem zajištění maximální mobility a předcházení možným závadám a komplikacím při prováděné přepravě.


Pro více informací nás prosím kontaktujte:

Zdeněk Vavřička
mob: +420 602 241 527

Návrat na obsah